Сеймський РЛП запрошує сімейні команди на змагання зі спортивної орнітології

Суспільство | 17:03, 12.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

З першими променями сонця 24 серпня команди виходять на старт і намагаються сфотографувати якомога більше видів птахів. Спочатку невеличке зібрання з роз’яснення наступних правил: Фотографуємо лише диких і живих птахів в межах Сеймського регіонального ландшафтного парку. Не забуваємо з’явитися на реєстрацію на шкільний стадіон у с. Вирівка з 10-ї до 11-ї (тримаємо соціальну дистанцію, бо ковід-19 таки існує). А далі фотополювання можна продовжити до темряви.

Правила участі у конкурсі розміщені на сторінці Сеймського РЛП у мережі Фейсбук.

1. До участі запрошуються сімейні команди на велосипедах.  Склад команди щонайменше 3 чоловіки. Організаційний внесок з особи 20 грн.

2. Маршрут має бути в межах Сеймського РЛП. Лише там пташок і фотографуємо. Схема Сеймського РЛП на заставці сторінки Друзі Сеймського ландшафтного парку

3. Кількість фотоапаратів у команді і потужність оптики не регламентується. З досвіду знаємо, що це не головне в подібних змаганнях.

4. Під час реєстрації команда фотографується організаторами. На маршруті в тому ж складі потрібно буде сфотографуватися ще раз у тому ж складі на фоні примітного місця у Сеймському РЛП.

5. Змагання тривають весь світловий день. Після його завершення вдома розбирають фотографії, намагаються визначити сфотографованих птахів.

6. Монтуєте фотоколаж, де в центрі фото команди в примітному місці Сеймського РЛП у повному складі, а навколо сфотографовані командою птахи: ОДИН ВИД – ОДНЕ ФОТО. З урахуванням того, що експерти будуть оцінювати ваші успіхи дистанційно і лише по фотографіях у колажі, намагайтеся вибирати фотографії, де ознаки птаха якнайкраще видно, а сам він достатньо великого розміру.

7. Фотоколаж розміщують в коментарі під афішею змагань на сторінці Сеймський РЛП: неформальний офіс, підписуйте назви видів зліва-направо і зверху-вниз.

8. Чекайте результат, поки судді не визначаться із підсумковою оцінкою. Оцінюється загальна кількість видів і додатковий бал за кожне правильне вихначення виду. Коментарі відкриті, їх можна реагувати і “підказувати”.

9. Нагородження переможців – за тиждень 30 серпня у Конотопі. Про місце і час повідомимо додатково. Призи – книги і всякі дрібнички. І ще! Спонсори (не політичні партії) можуть оголосити окремі конкурси, наприклад, на кращу фотографію, найдовший маршрут, для наймолодшого учасника тощо.

І ще! До початку змагань розповідатимемо про різні аспекти спортивної орнітології, різні хитрощі, про фотографування та визначення пташок, тому слідкуйте: Друзі Сеймського ландшафтного парку
До зустрічі!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: