Село Конотопського району увійшло у фінал конкурсу “Неймовірні села України”

Суспільство | 14:00, 2.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Редакція аграрного онлайн-видання AgroPortal.ua спільно з Посольством Королівства Нідерландів в Україні обрала фіналістів Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2022». Село Нова Слобода Сумської області з бізнес-проєктом виготовлення чаїв під брендом “Горюнівські чаї”  увійшло в ТОП-10.

Попереду на фіналістів чекає онлайн-захист бізнес-проєктів. Він запланований на кінець липня. А до цього Інститут партнерства та сталого розвитку проведе для громад-фіналістів серію тренінгів для забезпечення ефективної підготовки до захисту їхніх проєктів перед членами Експертної ради конкурсу.

Зазначимо, що у 2022 році конкурс «Неймовірні села України» стартував під гаслом сталого розвитку. Проєкти розглядались за такими напрямами: кругове виробництво, ефективне управління відходами, раціональне використання ресурсів, відновлювальна енергетика та кооперативний рух.

Загалом цьогоріч організатори отримали 120 заявок на участь у конкурсі до війни та 90 після початку бойових дій на території України.

Село-переможець Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2022» отримає 100 тис. грн на реалізацію проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Ще 2 села-фіналіста отримають по 50 тис. грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: