Секретар Конотопської міської ради розважала конотопців власними віршами

Культура | 14:33, 18.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

В міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулась презентація книги секретаря Конотопської міської ради, Олени Багрянцевої «Нитка Аріадни» – повідомляє Культура Конотоп.

Книга Олени Багрянцевої містить поезії, написані у період з 2008 по 2017 роки. Всі вони об’єднанні у чотири цикли, що відповідають порам року. Тематика поезій, які увійшли до збірки різноманітна: це і філософська лірика, і патріотична, і пейзажна. Але найперше місце у творчості Олени Багрянцевої посідає інтимна лірика, або, як вона сама її називає, жіноча поезія.

Вітали поетесу з нагоди виходу нової книги міський голова Артем Семеніхін, представник депутатського корпусу Оксана Ульянченко, начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, а також присутні на презентації її колеги по перу – члени літературної студії «Джерела» Оксана Козлова, Надія Петренко, Федір Рижий, Микола Матвійчук та Михайло Казарцев.Святкового настрою, теплоти спілкування та затишку презентації надали музичні композиції, у виконанні викладачів дитячої музичної школи №1 Бориса Костюченка та Олександра Єрьоміна, та хореографічний подарунок від учасників ансамблю бального танцю «Тріумф» міського будинку культури «Сучасник» (керівник Антон Васюта).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: