Розклад руху приміських поїздів по станції Конотоп-Пас

Без категорії | 16:06, 8.10.2012
 Поділитися

Поділитися в




ст. Конотоп пас.  (Сумська область / Україна) http://www.swrailway.gov.ua/img/nav_map.gif

Термін дії

Обіг

Маршрут прямування

приб.

відпр.

з

по

812/811

по пт., сб., нд.

Шостка – Київ-Пас.

06:14

06:19

2012-05-27

2013-05-25

812/811

крім пт., сб., нд.

Шостка – Фастів-1

06:14

06:19

2012-05-27

2013-05-25

6541

щоденно

Зернове – Конотоп пас.

07:04

2012-05-27

2013-05-25

6301/

щоденно

Ворожба пас. – Бахмач пас.

07:04

07:09

2012-05-27

2013-05-25

6452

щоденно

Ніжин – Конотоп пас.

07:25

2012-05-27

2013-05-25

813

щоденно

Зернове – Київ-Пас.

08:10

08:16

2012-05-27

2013-05-25

6542

щоденно

Конотоп пас. – Зернове

08:35

2012-05-27

2013-05-25

6451

щоденно

Конотоп пас. – Ніжин

08:47

2012-05-27

2013-05-25

6302

щоденно

Бахмач пас. – Ворожба пас.

08:31

09:05

2012-05-27

2013-05-25

952

по пт., нд.

Конотоп пас. – Короп

10:09

2012-05-27

2013-05-25

830/829

щоденно

Київ-Пас. – Шостка

10:40

10:44

2012-05-27

2013-05-25

6454

щоденно

Ніжин – Конотоп пас.

12:07

2012-05-27

2013-05-25

808

щоденно

Київ-Пас. – Шостка

12:20

12:25

2012-05-27

2013-05-25

6303/

щоденно

Ворожба пас. – Конотоп пас.

13:03

2012-05-27

2013-05-25

6456

по сб., нд.

Ніжин – Конотоп пас.

13:16

2012-05-27

2013-05-25

6453

по сб., нд.

Конотоп пас. – Ніжин

13:35

2012-05-27

2013-05-25

6544

щоденно

Конотоп пас. – Зернове

13:45

2012-05-27

2013-05-25

830/829

щоденно

Шостка – Фастів-1

14:04

14:09

2012-05-27

2013-05-25

810

по пт., сб., нд.

Київ-Пас. – Шостка

14:36

14:41

2012-05-27

2013-05-25

802/801

по нд.

Київ-Пас. – Шостка

15:19

15:23

2012-05-27

2013-05-25

808/807

по пт., нд.

Шостка – Київ-Пас.

16:16

16:21

2012-05-27

2013-05-25

808/807

крім пт., нд.

Шостка – Фастів-1

16:16

16:21

2012-05-27

2013-05-25

6543

щоденно

Зернове – Конотоп пас.

16:57

2012-05-27

2013-05-25

6458

щоденно

Ніжин – Конотоп пас.

17:14

2012-05-27

2013-05-25

6546

щоденно

Конотоп пас. – Хутір Михайл.

17:28

2012-05-27

2013-05-25

6455

щоденно

Конотоп пас. – Ніжин

17:44

2012-05-27

2013-05-25

811/812

щоденно

Фастів-1 – Шостка

17:54

17:58

2012-05-27

2013-05-25

810/809

по пт., сб., нд.

Шостка – Фастів-1

18:37

18:42

2012-05-27

2013-05-25

6545

щоденно

Зернове – Конотоп пас.

19:05

2012-05-27

2013-05-25

802/801

по нд.

Шостка – Фастів-1

19:37

19:42

2012-05-27

2013-05-25

6457

щоденно

Конотоп пас. – Ніжин

20:30

2012-05-27

2013-05-25

/814

щоденно

Фастів-1 – Зернове

20:29

20:35

2012-05-27

2013-05-25

6306/

щоденно

Бахмач пас. – Ворожба пас.

20:23

20:38

2012-05-27

2013-05-25

816/

крім пт., сб., нд.

Фастів-1 – Конотоп пас.

20:41

2012-05-27

2013-05-25

816/

по пт., сб., нд.

Київ-Пас. – Конотоп пас.

20:41

2012-05-27

2013-05-25

953

по пт., нд.

Короп – Конотоп пас.

20:45

2012-05-27

2013-05-25

/840

по пт., нд.

Київ-Пас. – Шостка

01:09

01:25

2012-05-27

2013-05-25

815

щоденно

Конотоп пас. – Фастів-1

02:32

2012-05-27

2013-05-25

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: