Росту крадіжок з магазинів на Конотопщині немає, але профілактика і їхнє розкриття залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи місцевої міліції.

Свято, Суспільство | 15:30, 6.02.2014
 Поділитися

Поділитися в

На цьому під час брифінгу наголосив керівник Конотопського міськвідділу підполковник міліції Сергій Курочка. Зустріч проводилася для районних засобів масової інформації. Її темою стало питання профілактики і розкриття скоєння крадіжок із магазинів.

На початку брифінгу головний міліціонер Конотопщини наголосив, що росту крадіжок з магазинів і торговельних павільйонів немає, але працівники міліції не припиняють проводити певну профілактичну роботу.

«Завдяки вжитим заходам, 8 з 12 минулорічних крадіжок з магазинів були розкриті, – підкреслив С.Курочка. – Так, співробітники карного розшуку затримали 35-річного жителя міста Ромни, який обікрав два магазина у Конотопі. З одного зловмисник викрав бензопилу, а з іншого поцупив гроші в сумі 750 гривень. Навесні минулого року оперативні співробітники затримали ще одного крадія, 26-річного жителя Конотопа. Підозрюваний розбив віконне скло в одному з торговельних кіосків, проник усередину і викрав дві коробки цукерок. Наразі за даними фактами проведені повні досудові розслідування, кримінальні провадження передані до суду».

Брифінг-Курочки-по-профілактиці-крадіжокз-магазинів-2-

У цьому році на території обслуговування Конотопського міськвідділу міліції скоєно три крадіжки з магазинів. Наразі працівники міліції проводять оперативно-розшукові заходи щодо встановлення та затримання крадіїв.

Здебільшого зловмисники як об’єкт зазіхання вибирають магазини, які не обладнані сигналізацією, не підключені до пульту централізованої охорони і поблизу яких не ведеться відео спостереження. Як правило, крадії потрапляють до торговельних об’єктів вночі, виламують ролети на вікнах або вхідних дверях, розбивають вікна та виламують решітки. Тож, власники магазинів повинні у першу чергу самі подбати про збереження свого майна, підключившись до пульту централізованої охорони, встановити на магазинах чи поряд з ними камери відео спостереження, укріпити вікна і двері. Сільські магазини можна обладнати так званими ревунами або хімічними пастками. «І хоча таке оснащення торговельного об’єкту потребує значних витрат, у подальшому збереже магазин та його власника від злочинних зазіхань», – зауважив правоохоронець.

Наприкінці брифінгу Сергій Курочка зазначив, що крадіжкам майна, особливо з магазинів, можна запобігти лише тісно співпрацюючи з населенням. Він попросив не стояти осторонь цієї проблеми і повідомляти на 102 або дільничним інспекторам міліції інформацію про підозрілих осіб, які намагаються скоїти злочин.

СЗГ УМВС в Сумській області

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: