Російські війська завдали удару по медичному закладу в Конотопі

Суспільство | 15:34, 1.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін.

За його словами, йдеться саме про цілеспрямований удар по лікарні, а не про падіння уламків чи безпілотника, як повідомляли окремі джерела.

«Це був саме удар по лікарні. Безпілотник заходив на ціль», – наголосив міський голова.

На щастя, постраждалих немає.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: