Російські війська завдали удару по медичному закладу в Конотопі
Суспільство | 15:34, 1.06.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін.
За його словами, йдеться саме про цілеспрямований удар по лікарні, а не про падіння уламків чи безпілотника, як повідомляли окремі джерела.
«Це був саме удар по лікарні. Безпілотник заходив на ціль», – наголосив міський голова.
На щастя, постраждалих немає.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram