Росіяни в Конотопі вбили 94-річну жінку

Суспільство | 11:22, 20.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Жінці, яка загинула внаслідок російської атаки на Конотоп, було 94 роки – виповнилося у неділю. А через два дні її життя забрала російська атака, розповів голова Сумської ОВА Олег Григоров.

Вона мешкала у тому підʼїзді, куди влучив російський БпЛА. Ворожий удар не залишив їй шансів врятуватися.

Ще 11 людей постраждали внаслідок удару рф по Конотопу. Більшість із них – люди літнього віку.

Усім надається необхідна медична допомога.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: