Росіяни в Конотопі вбили 94-річну жінку
Суспільство | 11:22, 20.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Жінці, яка загинула внаслідок російської атаки на Конотоп, було 94 роки – виповнилося у неділю. А через два дні її життя забрала російська атака, розповів голова Сумської ОВА Олег Григоров.
Вона мешкала у тому підʼїзді, куди влучив російський БпЛА. Ворожий удар не залишив їй шансів врятуватися.
Ще 11 людей постраждали внаслідок удару рф по Конотопу. Більшість із них – люди літнього віку.
Усім надається необхідна медична допомога.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram