Роман Грищенко: “Кожен житель Сумщини має отримувати якісну медичну допомогу, незалежно від того, де він проживає – в обласному центрі чи маленькому селі”

Медицина | 18:16, 31.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Голова облдержадміністрації Роман Грищенко взяв участь у відкритті Хмелівської амбулаторію первинної медичної допомоги у Роменському районі.

Кожен житель Сумщини має отримувати якісну медичну допомогу, незалежно від того, де він проживає – в обласному центрі чи маленькому селі, – говорив Роман Грищенко під час спілкування з жителями громади. – І центральна, і обласна влада сьогодні докладають максимум зусиль, щоб у сільській місцевості будувалися амбулаторії європейського зразка, які були б забезпечені сучасним обладнанням та мали можливість надавати всі необхідні медичні послуги, передбачені в закладах «первинки».

Хмелівська амбулаторія буде обслуговувати майже 4 тисячі жителів 18 населених пунктів Роменського. До складу амбулаторії входять 2 фельдшерсько-акушерські та 3 фельдшерські пункти. Амбулаторія забезпечена всім необхідним медичним обладнанням, має новенький службовий автомобіль RENAULT DUSTER. Радіус обслуговування Хмелівської амбулаторії становить 16 км.

Станом на 01.08.2020 амбулаторія отримала кошти від НСЗУ на загальну суму 622543,71 грн.,  в тому числі за липень – 89491,70 грн.

На будівництво амбулаторії монопрактики на 2 робочі місця в с. Хмелів виділено 8225,736 тис. гривень субвенції з державного бюджету та 1400 тис. гривень з місцевого бюджету. Фактично освоєно 7930,115 тис. гривень, що становить 91%.

Очільник облдержадміністрації запевнив присутніх, що обласна і місцева влада і надалі буде розвивати галузь охорони здоров’я, щоб жителі Сумщини мали можливість отримувати якісні медичні послуги вдома.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: