Реконструйована Краснопільська ЗОШ – приклад ефективної співпраці на всіх рівнях влади + ФОТО

Освіта, Розвиток | 17:06, 21.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Голова Сумської облдержадміністрації під час інспектування Краснопільської школи з Міністром розвитку громад та територій Олексієм Чернишовим зазначив, що завдяки ефективній співпраці центральних органів влади, обласної влади та місцевої громади невдовзі ми матимемо одну із найкращих і найсучасніших шкіл в області.

Сьогодні ми оглядаємо один із об’єктів Великого будівництва – Краснопільську загальноосвітню школу І–III ступенів, – зазначив Роман Грищенко. – Проєктом заплановано виконання ремонтних робіт спортивної та актової зали; заміну системи освітлення та електромереж на ІІ поверсі; облаштування стін класних кімнат на ІІ поверсі; облаштування внутрішніх санітарних вузлів на І поверсі. Наразі завершено реалізацію І черги проєкту (заміна вікон, утеплення будівлі, оздоблення приміщень), триває реалізація ІІ черги (оновлення інженерних мереж та оздоблення приміщень).

У 2019 році на будівництво закладу передбачено понад 27 млн гривень, з яких фактично використано понад 17 млн гривень (63%). На 2020 рік передбачено 9, 2 млн гривень – кошти Державного фонду регіонального розвитку, 2,1 млн гривень – кошти місцевого бюджету.

 Як ви бачите, завдяки ефективній співпраці центральних органів влади, обласної влади та місцевої громади невдовзі ми матимемо одну із найкращих і найсучасніших шкіл в області, – зазначив Роман Грищенко.

Довідково.

Краснопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – опорний заклад загальної середньої освіти Краснопільської громади, має у своєму складі дві філії.

У закладі здобувають освіту 735 учнів, працює 62 педагогічні працівники. Облаштовано 11 сучасних навчальних кабінетів та 2 комп’ютерні класи, є їдальня, історико-краєзнавчий музей, спортивна зала, зала атлетичної гімнастики, стадіон, два футбольні майданчики зі штучним покриттям.

Нагадаємо, у рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, на території області реалізується 22 об’єкти будівництва (5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів, 7 приймальних відділень опорних лікарень). На будівництво цих об’єктів у 2020 році передбачено майже 220 млн гривень. Це кошти ДФРР, субвенції на спроможну школу та інші субвенції, місцеві бюджети тощо.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: