Протягом минулої доби ворог бив по Новослобідській та Путивльській громадах
Суспільство | 10:25, 12.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

За звітний період з 08.00 11 червня до 08.00 12 червня ворог бив по Новослобідській та Путивльській громадах, проінформували у Конотопській районній державній адміністрації.
Прикордоння Путивльської громади агресор обстріляв зі ствольної артилерії (8 вибухів).
По території Новослобідської громади противник здійснив мінометний обстріл зі 120-мм міномету (3 вибухи), завдав 3 удари ФПВ дроном типу «Камікадзе» (3 вибухи) та 1 удар БпЛА типу «Молнія» (1 вибух).
Без жертв.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram