Протягом минулої доби ворог бив по Конотопщині: є руйнування та постраждалі

Суспільство | 10:20, 24.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

У період з 08.00 23 червня до 08.00 24 червня від ворожих ударів потерпали Путивльська і Новослобідська громади, повідомили у Конотопській РВА.

У Путивльській громаді внаслідок удару БпЛА типу «Ланцет» поранень зазнали 11 людей, Серед них вагітна жінка та дві дитини. Пошкоджено 3 легкових автомобіля, будівлю магазину (скління вікон).

Також ворог обстріляв Путивльську громаду зі ствольної артилерії 122-мм калібру (2 вибухи).

Без втрат.

По Новослобідській громаді агрессор бив з мінометів  120 мм калібру (6 вибухів) та 82-мм калібру (3 вибухи), а також обстріляв зі ствольної артилерії 122-мм калібру (2 вибухи).

Без втрат.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: