Протягом доби ворог бив по двом громадам Конотопського району

Суспільство | 09:59, 10.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У період з 08.00 9 травня до 08.00 10 травня росіяни завдали ударів по Новослобідській та Путивльській громадах, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.

По Новослобідській громаді ворог вдарив БпЛА, ФПВ-дронами та обстріляв з міномету.

У Путивльській громаді внаслідок ворожої атаки безпілотником пошкоджено цивільну інфраструктуру.

Без постраждалих.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: