Протягом доби ворог бив по двом громадам Конотопського району
Суспільство | 09:59, 10.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

У період з 08.00 9 травня до 08.00 10 травня росіяни завдали ударів по Новослобідській та Путивльській громадах, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.
По Новослобідській громаді ворог вдарив БпЛА, ФПВ-дронами та обстріляв з міномету.
У Путивльській громаді внаслідок ворожої атаки безпілотником пошкоджено цивільну інфраструктуру.
Без постраждалих.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram