Протягом доби ворог атакував п’ять громад Конотопського району

Суспільство | 09:29, 29.04.2026
 Поділитися

Поділитися в

У період з 08.00 28 квітня до 08.00 29 квітня росіяни завдали ударів по Буринській, Дубов’язівській, Конотопській, Кролевецькій,  Новослобідській громадах, повідомили у Конотопській районній державній адміністрації.

Через влучання ФПВ-дронів та безпілотника у  Новослобідській громаді знищено адміністративне приміщення, частково зруйноване господарське приміщення та пошкодене вікно в приватному будинку, пошкоджено нежитлове приміщення.

Унаслідок падіння уламків БпЛА у Дубов’язівській громаді пошкоджено приватне домоволодіння (скління вікон, покрівля приміщень).

У Конотопській громаді внаслідок ворожої атаки безпілотниками пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури. Поранення отримали 5 чоловіків: 60, 55, 52, 57 та 48 років.

У Буринській громаді відбулось влучання БпЛА у приміщення навчального закладу.  Пошкоджено дах та скління вікон.

У Кролевецькій громаді через влучання БпЛА пошкоджено вікна в житловому будинку.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: