Процес формування спроможної медичної мережі на Сумщині наразі активно триває в експертному середовищі

Медицина | 13:44, 7.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Про це зазначила заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олена БОЙКО

За її словами всі напрацювання Госпітальної ради продовжуються розглядатися у рамках створеної робочої групи за участі представників лікувальних закладів, громад і районів, депутатського корпусу тощо.

Під час установчого засідання присутні сформували також підгрупи за окремими кластерами для предметного обговорення та врахування індивідуальних особливостей всіх складових.

«Найближчим часом нас чекає інтенсивна робота, діалог на місцях, напрацювання та узгодження пропозицій у рамках кластерних підгруп. Цей процес непростий і багатоаспектний, адже кожен заклад, який буде включено у спроможну мережу, розглядається з позиції його функціональних можливостей, логістичної складової та потужностей екстреної допомоги, на якій багато в чому зав’язана вся спроможна мережа», – зазначила Олена Бойко.

Разом з тим, вона вкотре наголосила, що в будь-якому разі формування спроможної мережі жодним чином не передбачає закриття чи скорочення існуючих закладів, припинення співпраці з НСЗУ та фінансування. Проте, держпідтримка буде спрямована, в першу чергу, на розвиток спроможних закладів.

Важливо також відзначити, що Концепція госпітального округу має тісно координуватися із планами інфраструктурного відновлення. Адже з формуванням спроможної мережі ми паралельно закладаємо майбутню інвестиційну карту, можливості та інструменти для подальшого розвитку медичної галузі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: