Проект конотопської школи відібрано для участі в конкурсі «Будуємо країну без бар’єрів разом»

 Поділитися

Поділитися в

Під час засідання організаційного комітету з відбору та направлення документів на конкурс на кращу соціальну ініціативу «Будуємо країну без бар’єрів разом» за участю заступника голови Сумської облдержадміністрації Вікторії МЕДВІДЬ було розглянуто соціальні ініціативи, подані від громад Сумщини.

Зокрема, соціальний проект, який подала на конкурс Краснопільська селищна лікарня, має назву «Програма ЄС «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України». Метою цієї ініціативи є створення мобільної реабілітаційної бригади на базі КНП «Краснопільська лікарня», що буде виконувати виїзди сумісно з паліативною бригадою. Залучення до реабілітаційного процесу сімейного лікаря із первинної ланки. Аналіз можливостей та вирішення проблем телереабілітаційного прийому та консультацій.

Проектом Сумського міського «Центру учасників бойових дій» є «Фізична реабілітація – шанс на повноцінне життя ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей». Мета даної ініціативи – проведення фізичної реабілітації ветеранів АТО/ООС, членів їх сімей, членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Крім того  Конотопська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 2 представила проект соціальної ініціативи під назвою «Центр цифрової грамотності для дітей і дорослих». Цей проект передбачає придбання обладнання, формування груп для проведення навчання у форматах онлайн та офлайн, у відкритому просторі в мікрорайонах міста, шкільному подвір’ї, організацію роботи на онлайн-платформі «Дія». Цифрова освіта; проведення онлайн-табору.

Також під час засідання було презентовано  до участі у конкурсі соціальний проект «Відчуваємо ваші серця», книгу історій і мрій сімей, в яких ростуть особливі діти.

«Підбиття підсумків на кращу соціальну ініціативу «Будуємо країну без бар’єрів разом!» відбудеться 25 лютого 2022 року, – повідомила Вікторія Медвідь. – За результатом конкурсу переможці отримають медіа підтримку, у вигляді промо роликів, які будуть сприяти промоції обраних соціальних ініціатив на місцях. Найкращі ініціативи та практики будуть зібрані у відповідній збірці соціальних ініціатив, а також буде визначено найбільш  соціально визнану громаду».

Вікторія Медвідь подякувала всім учасникам конкурсу за ініціативи, за подачі проектів і за реалізацію соціальних ініціатив у Сумській області та закликала інші громади брати участь у подібних проектах.

Довідково. На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголосило проведення конкурсу на кращий соціальний проект/ініціативу.

Метою даного проекту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: