Про дороги, робочі місця та епідситуацію: перша пресконференція Олександра Бобровицького

Влада, Суспільство | 16:44, 16.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні відбулася перша пресконференція очільника Конотопщини Олександра БОБРОВИЦЬКОГО з представниками засобів масової інформації.
Перед початком заходу Олександр БОБРОВИЦЬКИЙ зачитав Указ Президента України від 14 лютого 2022 року № 53/2022 яким 16 лютого встановлено День Єднання. Сьогодні наш район, разом з усією Україною святково вбрався у яскраві синьо-жовті кольори національної символіки: прикрашений національними стягами і як ніколи об’єднаний єдиною ідеєю – жити в мирі і злагоді з усім світом, процвітати, розвиватися, розбудовувати свою державу, зазначив він.
Керівник району розповів про пріоритетні завдання, які він та його команда будуть реалізовувати у найближчій перспективі.
Окрему увагу Олександр БОБРОВИЦЬКИЙ зосередив на реалізації програми Президента «Велике будівництво».
«Ми на власні очі бачимо, як змінюються наші міста, містечка й села завдяки програмі Президента. Володимир Зеленський наголосив, що держава незмінно залишається надійним партнером у справі розвитку громад України., – підкреслив він.
Також було акцентовано на належному експлуатаційному утриманні доріг. На території району розташовані автомобільні дороги як державного, регіонального, так і обласного та місцевого значення.
Мова йшла і про епідситуацію. Станом на сьогодні на Конотопщині спостерігаються ознаки стабілізації епідемічної ситуації з COVID-19 – у районі загалом реєструється зниження. І згідно з прогнозами, тенденція до зниження триватиме й далі. Тому, Державнакомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під час позачергового засідання прийняла рішення залишити нашу область у помаранчевій зоні.
Також окремо голова райдержадміністрації зауважив на об’єктивності до проведення перевірок фахівцями Держпродспоживслужби Конотопського району, підкреслюючи, що перевірятися повинні суб’єкти підприємницької діяльності усіх форм власності.
Розвиток підприємництва, малого бізнесу та взагалі залучення інвестицій у розбудову Конотопщини очільник району назвав одними з пріоритетних завдань.
Чимало важливих питань поставили журналісти. Представників ЗМІ цікавило бачення голови райдержадміністрації розв’язання суспільно-політичної ситуації, що склалася на території Буринської ОТГ, вирішення проблеми створення робочих місць, ремонтних робіт мосту на дорозі “Путивль-Буринь”.
Ми можемо багато говорити, будувати плани, але мені головне, щоб був кінцевий результат – подальший розвиток Конотопщини і підвищення добробуту наших жителів, – тому запрошую усіх до плідної співпраці, я вислухаю кожного, сам готовий ділитися власним досвідом і пропозиціями, – наприкінці зауважив Олександр БОБРОВИЦЬКИЙ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: