При Конотопській районній державній адміністрації відбулось перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб в оновленому складі
Поділитися в
Копіювати посилання

Як повідомили у Конотопській районній державній адміністрації, Рада з питань внутрішньо переміщених осіб є консультативно-дорадчим органом, створеним з метою консолідації зусиль у вирішенні актуальних питань, що стосуються забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, діяльність якої спрямована на налагодження ефективної взаємодії між органами влади, внутрішньо переміщеними особами та громадськими організаціями задля повноцінної інтеграції внутрішньо переміщених осіб на території Конотопського району.
До складу Ради увійшли представники районної державної адміністрації, внутрішньо переміщені особи, а також представники громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері забезпечення та захисту прав ВПО.
Під час засідання було визначено керівний склад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб – голову, заступника, секретаря та затверджено план роботи Ради на 2026 рік.
Також, у ході роботи члени Ради та запрошені учасники обговорили актуальні питання, що стосуються забезпечення прав та потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території району.
За результатами засідання визначено першочергові напрями роботи Ради на 2026 рік та окреслено подальші кроки щодо посилення підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Конотопського району.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram