Президент України посмертно відзначив державними нагородами 12 захисників Сумщини

Війна | 14:41, 24.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Державні нагороди рідним загиблих захисників вручив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджені: Руслан Кобацький, Володимир Клименко, Станіслав Ведьмідь.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня – Назар Майсюк, Євгенія Семененко, Олександр Шостак, Олександр Зозуля, Микола Хвойцев, Денис Золотько, Станіслав Бєлік, Олександр Шинкаренко.

Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Сталевий хрест» відзначений Роман Охріменко з Білопілля. Бойовий медик гірсько-штурмового взводу загинув за день до свого 20-річчя, на Херсонському напрямку, у Новій Кам’янці.

Зокрема, Орден “За мужність” ІІІ ступеня отримали рідні Станіслава Бєліка з Шостки. З початком повномасштабної війни добровольцем пішов на фронт. Загинув у травні під час штурмових дій біля Вишневого та Степового на Донеччині.

Серед нагороджених із Шосткинського району і Олександр Шинкаренко – з Орлівки Свеської громади. Він поклав життя за Україну під Торецьком Донецької області.

– Мами, тата, дружини, діти, сестри, бабусі, які отримували нагороди, не можуть стримати сліз. Вони втратили найдорожчих. Цей біль назавжди. Заради пам’яті наших героїв, заради того, щоби більше ніколи не плакали рідні захисників, маємо перемогти. І переможемо! – зазначив Живицький.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: