Представники Конотопщини беруть участь в обласному молодіжному форумі «Північний кордон: Молодіжка» + Відео

Суспільство | 22:14, 2.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 2 грудня, розпочався обласний молодіжний форум «Північний кордон: Молодіжка».

Його проводить громадська організація «Простір рівних можливостей» у співпраці з управлінням молоді та спорту Сумської ОДА. У Шостці зібралися представники молоді з 14 громад (з Шосткинщини, Конотопщини, Глухівщини та ін.).

Як зазначила голова ГО «Простір рівних можливостей» Оксана Мальченко, це перший виїзний обласний молодіжний форум. «Ми останніх років чотири мріяли про те, що колись обласний форум молоді пройде в Шостці або Глухові – десь на півночі (Сумщини). Тому збулась наша мрія!», – сказала вона.

На форумі ініціативні, амбітні молоді лідери обмінюються досвідом, презентують успішні проєкти, які вже здійснюються в громадах. Також тут виступають експерти з різних питань молодіжної політики.

Зокрема досвід Дубов’язівської громади у молодіжній політиці на форумі презентуватиме Олексій Лебідь.

«Я сюди приїхав як один з учасників проєкту «Центри неформальної освіти». У нашій громаді був відкритий такий центр. Ми почали свою роботу у вересні цього року у нас вже проведено понад 100 заходів. Заходи – це різнопланова робота з дітьми. Це і малюнки, і ігри, і їх фізичний розвиток», – зазначив юнак.

Обласний молодіжний форум «Північний кордон: Молодіжка» продовжить роботу завтра, 3 грудня.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: