Представники “ЕНЕРА СУМИ” привітали вихованців Конотопської школи-інтернату з Днем знань

Соціальна місія | 17:30, 1.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Традиційно вересневий ранок зібрав учнів, батьків, педагогів і гостей Конотопської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів на свято Першого дзвоника.  Привітали вихованців закладу з початком нового навчального року і представники ТОВ “ЕНЕРА СУМИ”.

Цьогоріч вперше сіли за парти 24 вихованці школи-інтернату. Першокласники отримали від “ЕНЕРА СУМИ” індивідуальні подарунки – набори для дитячої творчості. Для закладу енергопостачальна компанія придбала ноутбук.

Другий рік поспіль вихованці Конотопської школи-інтернату вирушають у подорож до країни знань, прихопивши подарунки від “ЕНЕРА СУМИ”. Сподіваємось, що ці презенти мотивуватимуть їх до навчання і нових звершень. Найкращий результат наших зусиль – вогники радості в очах дітей. Компанія ж продовжує тримати курс на розвиток корпоративного благодійництва, адже ми переконані, що добрі справи здатні змінити світ на краще, – зазначила Наталія ГОНЧАРОВА, прессекретар ТОВ “ЕНЕРА СУМИ”.

 

КЗСОР Конотопська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів для дітей з малими та затухаючими формами туберкульозу позиціонує себе як школа радості, здоров’я, добра, творчості. Тут піклуються про якісну освітню підготовку, комплексне оздоровлення і реалізацію арт-здібностей вихованців.

Ми працюємо над створенням системи навчально-виховної роботи, яка б дозволяла розвивати таланти учнів, згуртовувати їх для вирішення питань життєдіяльності колективу, допомагала кожному нашому вихованцю стати особистістю, здоровою фізично і багатою духовно. Щоб умови навчання були комфортними, постійно зміцнюємо матеріально-технічну базу закладу. У цьому нам допомагає не лише держава, а й благодійники, серед яких надійний партнер – “ЕНЕРА СУМИ”. Щиро вдячні за небайдужість і підтримку, – говорить Олександр АПТЕРМАН, директор КЗСОР Конотопська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів.

Нагадаємо, у минулому році “ЕНЕРА СУМИ” придбала для Конотопської школи-інтернату сушарки для рук, пральну машину, а також спортивні товари та інвентар.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: