Правила безпеки для кожного: у Конотопі поліцейські провели пізнавальну лекцію для школярів

Суспільство | 11:45, 19.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

На базі пришкільного літнього табору Конотопського ліцею №5 ювенальні поліцейські провели лекцію для учнів.

Під час зустрічі з дітьми обговорили важливі теми:

– Безпека на воді — правила поведінки під час купання та відпочинку біля водойм.

– Інтернет-безпека — як захистити себе в онлайн-просторі, уникати кібербулінгу та шахрайства.

– Мінна безпека — поради, як поводитися у випадку виявлення підозрілих предметів.

– Правила дорожнього руху (ПДР) — особливості поведінки на дорозі та як бути уважним пішоходом і велосипедистом.

Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх — що потрібно знати, аби не потрапити в конфлікт із законом.

Учні активно брали участь у бесіді, не соромилися ставити запитання та ділитися власними думками. Лекція пройшла у форматі живого спілкування, що дало змогу донести важливу інформацію.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: