Популярні способи обміну криптовалюти

Суспільство | 16:10, 9.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Чим більше перед людиною відкривається різних можливостей, тим цікавіше вести діяльність у тому чи іншому напрямі. Ця тенденція простежується на прикладі різних фінансових активів, одним із найпопулярніших за останні кілька років стали цифрові гроші.

У момент виникнення цієї системи в побуті була лише одна цифрова валюта — біткоїн, коштувала вона небагато, якщо порівнювати із нинішньою цінністю. У міру популяризації світу цифрових валют виникали нові види таких грошей, які також стали успішно просувалися в маси. У результаті сьогодні можна через обмінник криптовалют робити конвертацію вже кількох тисяч цифрових грошей. Крім того, що вони успішно використовуються як платіжний засіб, це ще й фінансовий інструмент, що реально працює, що обумовлено специфікою ринку.

Особливості цифрових грошей – чому варто їх використати для пасивного заробітку?

Незважаючи на те, що цифрові гроші представлені виключно в електронному форматі, вони мають досить високий попит. Зумовлено це такими особливостями:

  • курс криптовалют визначається виключно комерційним шляхом, тобто актуальним попитом та пропозицією, доступною кількістю вільних монет та тих, що ще є можливість намайнити;
  • всі транзакції з криптовалютою є абсолютно конфіденційними — так, з одного боку, це відкриває ширші можливості для шахраїв, але й ті люди, які вирішують використовувати цифрові гроші з метою законного заробітку, також мають певні переваги;
  • обмін можна здійснювати в будь-який зручний час, причому за різним курсом, залежно від того, який саме використовується обмінник usdt, біткоїну, нео, таким чином, розмір прибутку теж варіюватиметься в досить широкому діапазоні.

Завжди при роботі з криптовалютами варто пильну увагу приділяти безпеці. Це пов’язано з тим, що власником таких грошей є саме той, хто має доступ до місця їх зберігання, тобто коди та паролі. Крім того, транзакції з цифровими грошима немає можливості скасувати чи повернути.

Як вибирати обмінник онлайн?

Оскільки попит на крипту досить високий, особливо у напрямку трейдингу, компаній, які надають послуги з обміну, також досить багато. Достатньо вбити у пошуковій системі відповідну фразу, і миттєво будуть запропоновані сотні платформ. Всі вони мають різні умови, крім того, не кожна компанія веде свою діяльність прозоро. Тому в першу чергу варто все ж таки перевірити адресне посилання, наявність протоколів шифрування в ньому, після чого вивчити відгуки в мережі Інтернет. Якщо щодо цих пунктів немає жодних сумнівів відносно порядності компанії, тоді далі перевіряються технічні аспекти. Полягають вони в наступному:

  • кількість доступних опцій, тобто кількість можливих валютних пар – зазвичай ця інформація відображається у вигляді переліку одразу на головній сторінці ресурсу;
  • фінансові умови для вчинення правочину — це стосується не тільки власне заявленого курсу на конвертацію, а й комісії, яка неодмінно стягується за послуги, що надаються;
  • можливість зниження відсоткової ставки за програмою лояльності — ця опція зазвичай доступна для зареєстрованих користувачів, її треба використовувати, якщо планується налагодити стабільну діяльність, коли необхідно обмінювати різні види валют.

Завжди виважено приймайте будь-які рішення, і тоді ринок криптовалюти відкриється для вас із дійсно позитивного боку.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: