Поліцейські під час виборчої кампанії активно співпрацюватимуть з ГМ ОПОРА

Вибори | 16:48, 5.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Поліцейські Сумщині під час президентської виборчої кампанії активно співпрацюватимуть з Громадянською мережею ОПОРА.

Про це повідомляє пресслужба поліції Сумської області

Сьогодні про це стало відомо під час  відеоселекторної  наради за участі координатора спостереження громадянської мережі ОПОРА за виборами Президента України у Сумські області.

В нараді також взяли участь керівники управлінь та відділів обласного апарату, територіальних підрозділів на місцях. Під час зустрічі обговорювались питання тісної співпраці поліції з представниками Громадянської мережі «Опора» .
Як результат – був опрацьований алгоритм спільних дій у разі виявлення порушень виборчого законодавства та реагування на них.

У своїй промові до присутніх Ірина Стегній – координаторка спостереження громадянської мережі ОПОРА за виборами Президента України у Сумській області, подякувала поліцейським за плідну співпрацю і висловила впевненість , що і надалі, діючи спільно, швидко та результативно, вдасться забезпечити дотримання вимог законодавства під час як виборчих перегонів, так і виборчого процесу. 

У жвавому діалозі учасники наради обговорили попередні результати спільної роботи, розглянули найтиповіші види порушень під час виборчої компанії. Дійшли висновку про необхідність проведення відповідних тренінгів для правоохоронців, під час яких будуть розглядатися особливості виборчого законодавства та роль поліції в цілому під час передвиборчої кампанії.

Начальник ГУНП області Микола Лушпієнко націлив підлеглих на щоденну співпрацю з представниками ОПОРИ в регіонах: 

Поліція налаштована на активну співпрацю з ОПОРОЮ. Спільними зусиллями ми повинні забезпечити законні та чесні вибори на Сумщині. Поліція реагує, і надалі буде реагувати на всі повідомлення порушення законодавства, і озвучувати їх публічно. Потрібно інформувати громадян, щоб вони дотримувалися норм закону та були активними і повідомляли про всі наявні факти таких правопорушень.

І підкреслив, що завдання поліції – запобігти будь-яким порушенням на території обслуговування як під час проведення виборчої компанії, так і в день проведення виборів, аби жителі області могли реалізувати своє законне право на волевиявлення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: