Поліцейські Конотопщини проводять комплекс цільових заходів «Небезпечний вантаж»

Поліція | 10:00, 1.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

На території області триває комплекс цільових заходів під умовною назвою «Небезпечний вантаж», мета яких – запобігання надзвичайним подіям та попередження аварійності при дорожньому перевезенні небезпечних вантажів.

Під час заходів працівники відділу реагування патрульної поліції Конотопського районного відділу поліції перевіряють технічний стан транспорту, що перевозить небезпечний вантаж, виконання водіями умов та режиму перевезення небезпечних вантажів, наявності відповідних документів на такий вантаж та додаткового устаткування транспортних засобів, які перевозять небезпечні вантажі.

З метою попередження надзвичайних ситуацій з водіями в автогосподарствах та на маршрутах поліцейські проводять профілактичні бесіди.

Поліцейські нагадують основні правила перевезення небезпечних вантажів:

– транспортні засоби, що перевозять небезпечні вантажі, мають бути забезпечені протипожежними та іншими засобами відповідно до властивостей вантажу, що перевозиться;

– в обов’язковому порядку у водія має бути свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення небезпечних вантажів, а також свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі.

За порушення Правил дорожнього руху під час перевезення небезпечного, великогабаритного та великовагового вантажу, водіям загрожує адміністративна відповідальність, відповідно ст. 132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція якої передбачає накладення штрафу на водіїв у розмірі 510 гривень, а на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів, громадян – суб’єктів господарської діяльності – у розмірі 680 гривень.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: