Поліцейські Конотопщини продовжують проводити профілактичні заходи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Поліція | 10:55, 9.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Головна мета таких відвідувань – розповісти громадянам що таке насильство, які є види його прояву та як йому протидіяти.

Так, дням поліцейські офіцери Попівської та Дубов’язівської  територіальних громад спільно з представниками служби у справа дітей та центру надання соціальних послуг відвідали сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.

У ході зустрічі правоохоронці наголосити, що ні в якому разі не можна мовчати про насильство, потрібно відразу звертатися за допомогою. Це стосується не тільки жертв насильства, а й сусідів, родичів, перехожих, які стали свідками цього ганебного явища, або знають про цю проблему в тій чи іншій родині.

Якщо Ви стали жертвою насильства, зверніться до поліції за номером «102» або зателефонуйте на Національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації за номерами 0 800 500 335 або 116 123.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: