Пішов у вічність відомий співак Конотопщини, директор селищного будинку культури Іван Рудиця

Суспільство | 15:57, 18.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

16 січня не стало людини щирої душі, активного громадянина, відомого на Конотопщині та за її межами співака, вмілого і досвідченого організатора, директора Сім’янівського будинку культури Івана РУДИЦІ.

Доля відміряла Івану РУДИЦІ тільки 65 років життя, більшість з яких він присвятив роботі на ниві культури, працював до останнього дня. За його плечима – понад 40 років натхненної праці на ниві культури району, понад 27 – на посаді директора будинку культури.

До останнього  дня він був активним в громадському житті селищної ради, до якої обирався депутатом, мав і відстоював свою громадську позицію, болів душею за людей.

Сім’янівський сільський будинок культури під вмілим  керівництвом Івана Григоровича став центром дозвілля всіх жителів громади, місце для духовного розвитку та творчої самореалізації молоді села.

Зразковий дитячий обрядово-фольклорний колектив «Весняночка» неодноразово виборював призові місця на обласних та Всеукраїнському фестивалях.

Яскравою сторінкою у житті села Сім’янівка є і творчість хорового колективу, створеного в далекому 1968 році. На сьогодні до нього входять 24 учасники, серед яких багато молоді. Колектив піднявся на нову сходинку майстерності, але незмінними залишаються основні характерні ознаки хору: своєрідна манера виконання, цікавий репертуар, висока виконавська майстерність, і в цьому – заслуга досвідченого і вмілого директора БК І.Г.Рудиці.

До кожного жителя свого села Іван Григорович знайшов свій підхід. Одним з перших в районі Сім’янівським сільським будинком культури започатковано проведення свята села з своєрідним «парадом» вулиць. Саме завдяки його ініціативі доброю традицією стало святкування Дня малого села Коханівка, що знаходиться на території Дубов’язівської селищної ради.

Іван Григорович віддав себе і свій талант людям до останку, залишаючись на роботі і на сцені до останнього дня. А відійшовши за межу вічності, він залишив нам на згадку свою добру усмішку, щире слово і свої пісні, що завжди будуть з нами.

Джерело – knt.sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: