Підприємці Конотопа серед переможців урядової грантової програми «єРобота»

Суспільство | 11:43, 24.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє Конотопська міська рада. Загальна сума залучених у Конотопську громаду мікрогрантів становить близько 3,8 млн.грн. Вони спрямовані як на створення нових виробництв, так і на розширення вже наявних. Зокрема це дозволили створити додатково 35 нових робочих місць.

Конотоп знаходиться на другій позиції у рейтингу Сумщини за кількістю виграних грантів: Суми – 74, Конотоп – 17, Ромни – 7, Охтирка, Глухів, Кролевець – по 2.

З 17 переможців – 25% підприємці-початківці. Саме завдяки Урядовій програмі вони змогли започаткувати власний бізнес.

Основними сферами діяльності ФОПів є: ресторанне господарство, роздрібна торгівля, пекарня, швейне виробництво, робототехніка, денний догляд за дітьми, інформаційні та освітні послуги.

Частина фізичних осіб – підприємців вже придбала та встановила необхідне для виробництва обладнання, інші – за крок до цього.

З метою залучення інвестицій для підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу в громаді, відділом по роботі з суб’єктами підприємницької діяльності постійно надається допомога підприємцям щодо підготовки заявок та бізнес – планів для участі в Урядовій грантовій програмі «єРобота». З початку 2023 року ще двоє майбутніх підприємців Конотопської громади опрацьовують грантові заявки для участі в конкурсі «Грант на власну справу» до 250 тис. грн.

 

Підписуйтесь на нас у Telegram