Підприємство з Конотопа вперше визнано переможцем у номінації «Сумлінний платник податків у аграрній галузі»

Аграрний сектор | 13:18, 7.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Підприємство “Вітчизна” з Конотопа вперше за 10 років Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінний платник податків», стало переможцем на рівні України. І це успішний результат щоденної діяльності усього колективу підприємства та його професіоналізму» – на цьому наголосила начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія Кияшко під час урочистих заходів з нагоди відзначення переможців конкурсу «Сумлінний платник податків – 2020».
Цьогоріч заходи відбулися в Міністерстві фінансів України у форматах офлайн та онлайн. Переможця від Сумщини ТОВ «ВІТЧИЗНА» у номінації «Сумлінний платник податків у аграрній галузі» радо вітали в Головному управлінні ДПС у Сумській області.
Нагороди директору ТОВ «ВІТЧИЗНА» Сергію Чижику вручили начальник управління Наталія Кіяшко та заступник територіального відділення у Сумській області Всеукраїнської громадської організації Асоціація платників податків України Олег Сидоренко.
Сергій Чижик подякував за відзнаку, та акцентував, що це велика та спільна робота всього очолюваного ним колективу. Керівник підприємства зазначив, надихає і те, що у нелегкі часи, у період обмежувальних заходів, вдалося зберегти потенціал підприємства, не втратити якість виробничих й організаційних процесів, досвідчених фахівців та співпрацю із бізнес-партнерами – все це посприяло ефективності у роботі і допомогло здобути статус «Сумлінного платника податків – 2020».
Довідково:
ТОВ “Вітчизна” – було засновано 18 січня 2000 року. З того часу ТОВ “Вітчизна” представляє аграрний бізнес-напрям діяльності в 3-х основних видах: рослинництво, тваринництво та складське господарство, і є одним з найбільших сільськогосподарських виробників Сумської області, яка традиційно є аграрною.
Варто зазначити, що рейтинг «Сумлінні платники податків» проводиться за результатами діяльності підприємств у 2020 році. Отримуючи звання «Сумлінного платника податків», підприємство, окрім популяризації на власному прикладі чесного і прозорого ведення бізнесу, отримує суспільне визнання та публічно закріплює свій статус надійного бізнес-партнера.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: