Підписано меморандум про співпрацю між Калуською та Конотопською громадами

Суспільство | 12:57, 29.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Під час сесії Калуської міської ради було підписано Меморандум про партнерську співпрацю між Калуською та Конотопською громадами.

«Ми об’єднуємо зусилля, щоб ділитися досвідом, впроваджувати нові інвестиційні проєкти, розвивати культуру, освіту та економіку. Конотоп, на жаль, потерпає від ворожих обстрілів, однак, попри всі випробування, цей легендарний край не здається і продовжує стійко тримати свій спротив. Наша спільна мета – розвивати наші громади, залучати міжнародну  допомогу та разом долати виклики, які стоять перед країною сьогодні. Адже коли громади підтримують одна одну, ми стаємо сильнішими!», – написав міський голова Калуша Андрій Найда

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: