Підготуйтеся до ЗНО з математики онлайн!

Суспільство | 12:42, 21.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Завершується навчальний рік, і у майбутніх абітурієнтів попереду складні тести Зовнішнього незалежного оцінювання. Особливої уваги потребує математика. Не встигаєте підготуватися? Не займалися з репетитором? Швидко «підтягнути» знання з точного предмету можна, навіть, не випускаючи з рук улюбленого гаджету! Якісну онлайн-підготовку до ЗНО з математики проводить освітній простір, що об’єднує школярів зі всієї України, «На Урок». Достатньо перейти за посиланням https://naurok.ua/course/zno/matematyka та зареєструватися. Заняття можна переглядати онлайн або у запису.

Ресурс містить спеціальний онлайн-курс підготовки до ЗНО з математики-2021. Тут можна швидко засвоїти найскладніші теми курсів з алгебри та геометрії, потренуватися розв’язувати завдання ЗНО з математики, дізнатися найшвидші способи розв’язування та опанувати варіанти, щоб зекономити час і отримати найвищий бал на іспиті.

За даними минулого року, 41202 учні вибрали неефективний спосіб підготовки до ЗНО та отримали на оцінюванні менше 100 балів. 64 880 випускників не змогли вступити до обраного вузу через низький бал на ЗНО.

Тоді як учні освітнього простору «На Урок» ідуть на оцінювання впевнено та без хвилювань і отримують у середньому 180 балів!

Курси викладають талановиті вчителі з досвідом роботи у школах, коледжах, вузах. Вони мають досвід роботи з учнями та навички використання сучасних навчальних закладів.

Цікаво, що заняття тут коштують дешевше, ніж з репетитором. Усього від 70 гривень за годину.

На курси варто зареєструватися вже майбутнім десятикласникам. Безкоштовні вебінари проходять не лише для школярів, а й для батьків, вчителів. Тут дадуть корисні поради, навчать лайфхакам та секретам підготовки до ЗНО.

Корисно, що «На Урок» дає роз’яснення на найпопулярніші питання. Приміром, як не проґавити реєстрацію на ЗНО? Або чи можна зареєструватися, якщо курс вже почався? Чи можна підготуватися учням, які у школі мають низькі оцінки, чи можна одночасно навчатися на кількох курсах сайту, як обрати викладача і тому подібне.

Крім онлайн-уроків для підготовки до ЗНО учні отримують домашні завдання, які «На Урок» перевіряє та оцінює. Ще проводяться тематичні вебінари, присвячені аналізу завдань ЗНО та іншим важливим питанням тестування. Усі учні «На Урок» отримують запрошення на такі заходи.

Заняття проходять раз на тиждень у заздалегідь вказаний час. Якщо Ви не встигли на заняття, для учнів зберігають записи всіх уроків, домашні завдання та інші матеріали. Їх можна опрацювати, коли Вам буде зручно.

На ресурсі можна підготуватися до ЗНО і з інших предметів (15 навчальних дисциплін та понад 50 онлайн-курсів), передбачені групові заняття. Розклад занять складають таким чином, щоб можна було встигнути і на інші заняття з математики, української мови та літератури, географії, англійської мови, фізики, програмування. Примітно, що на сайті заняття розраховані не лише на майбутніх випускників. Тут можуть посилити базу знань і учні усіх класів з 1 по 11-й.

Цікаво, що передбачено і розвиваючі курси для підвищення самооцінки, впевненості, зібраності, розвитку лідерських якостей, комунікативних здібностей учнів.

Окремо є заняття для підготовки до предметних олімпіад, Державної підсумкової атестації.

Для учнів онлайн-курсів передбачено ненав’язливе отримання знань у цікавій формі. Так, багато нового можна дізнатися, беручи участь у тестах, конкурсах і отримуючи нагороди.

Важливо, що на сайті можна вивчити відгуки користувачів. Тут вже навчаються 1 485 000  учасників з усіх областей України! Реєструйся та слідкуй за новинками!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: