Підготуйтеся до складання іспиту на отримання водійського посвідчення онлайн!

Суспільство | 10:25, 31.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Готуєтеся до складання іспиту на отримання посвідчення водія? Успішно скласти тести ПДР Вам допоможе спеціалізований сервіс «Тести ПДР online». За домашнім комп’ютером чи гаджетом та у зручний час тут ви можете навчатися, проходити тести та тренуватися складати іспити.

За допомогою онлайн-сервісу успішно вчаться вже більше 3000 тисяч осіб!

Кожен користувач може зареєструватися в особистому кабінеті, щоб відстежувати статистику своєї успішності, режими іспиту, нагороди за досягнення, турнірну таблицю, а також отримувати онлайн-консультацію з викладачем.

Відеокурси – онлайн і в зручний для Вас час!

Навчання в автошколі здійснюється на платформі Green Way, яка організовує відеозаняття з кращими інструкторами відомих автошкіл країни.

Зареєструйтесь на сайті та перейдіть у перелік навчальних курсів. До уваги відвідувачів – безкоштовні пробні уроки. Переглянувши один, Ви зможете обрати те, що підходить саме Вам, оплатити та розпочати навчання.

Відеокурси онлайн зручні тим, що не потрібно далеко добиратися до автошколи та дивитися відеоурок, не виходячи з дому, і в зручний для Вас час. Хвороба, карантин чи відрядження не завадять навчанню! Будь-який відео урок, за необхідності, можна переглянути повторно.

Зручно, що сайт має версію, адаптовану для смартфонів. За допомогою гаджету, користувачі можуть навчатися водінню транспорту будь-де, де є доступ до Інтернету.

А якість отриманих онлайн знань не поступається отриманим у звичайній автошколі.

Онлайн ПДР та інші довідники представлено в зручному форматі

Тепер не потрібно йти до бібліотеки чи витрачати кошти на покупку необхідної літератури. До уваги користувачів сайту спеціальні онлайн-довідники правил дорожнього руху, медичної та адвокатської допомоги, посібники з водіння та будови авто. Усього на сайті 24 курси, які було пройдено користувачами більше 3000 разів. Інтерактивний каталог допоможе швидко зорієнтуватися на сайті та знайти те, що необхідно саме Вам.

Важливо, що навчальна література постійно оновлюється, відповідно до змін у законодавстві та сучасних вимог іспиту на отримання посвідчення водія.

Приміром, тут можна ознайомитися з підручниками «ПДР 2021 України» з ілюстраціями та коментарями у зручному Вам варіанті:

  • По пунктах (для обговорення правил дорожнього руху);
  • Списком (для перегляду правил дорожнього руху);
  • Обране (перегляд дозволяє робити вибірки необхідних пунктів).

Аналогічно, по пунктах, списком або вибірково можна вивчати інші підручники.

Цікаво, що тести з ПДР теж передбачають різні варіанти тренувань. Серед них і питання за темами, симулятор іспиту без обмеження у часі, тренінг по роботі над помилками, вправи з найбільш спірними питаннями, симулятор реального іспиту.

Вивчення ПДР онлайн допоможе стати впевненим учасником дорожнього руху.

На ресурсі працюють і діляться своїми знаннями та навичками з учнями більше тисячі викладачів та 1213 автошкіл. До речі, всі бажаючі теж можуть приєднатися до співпраці.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: