Під час засідання виконавчого комітету Конотопської міськради розглянули ряд важливих для міста питань

Влада, Суспільство | 13:19, 14.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

13 грудня міський голова Артем СЕМЕНІХІН провів чергове засідання виконавчого комітету Конотопської міської ради. Розглядали питання фінансового управління, управління економіки, відділу комунального майна, служби у справах дітей,управління соціального захисту населення, сектору з питань охорони здоров’я та праці.
Зокрема, виконавчим комітетом погоджено проєкт бюджету Конотопської міської територіальної громади на 2022 рік. Нагадаємо: бюджет наступного року буде дотаційним. Очікується отримати понад 7 млн грн дотації із державного бюджету. Прорахована дохідна частина бюджету Конотопської громади складає 611 122 067, 00 грн (загальний фонд – 587 659 007,00 грн і спеціальний фонд – 23 463 060, 00 грн). Додатково планується збільшити дохідну частину бюджету громади на суму 2 297 572, 00 грн відповідно до проєкту рішення Сумської обласної ради «Про обласний бюджет Сумської області на 2022 рік». До голосування на сесії, проєкт бюджету розглядається на постійних депутатських комісіях, під час його затвердження депутатами в обов’язковому порядку будуть враховані і пропозиції виконавчого комітету.
При розгляді питання про затвердження Положення про тарифи на платні медичні послуги члени виконавчого комітету поцікавилися переліком платних послуг і їх вартістю, на що головний лікар Конотопської районної лікарні В.Згонник дав пояснення, що це послуги, якими можуть скористатися хворі, що не мають декларацій із сімейними лікарями, і що тарифи на ці послуги є доступними для пересічних мешканців Конотопської громади.
Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят и люди стоят)
Возможно, это изображение (9 человек и люди стоят)
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: