Перепризначення субсидії: що треба знати споживачам електроенергії

 Поділитися

Поділитися в

У травні розпочалося переоформлення субсидії на наступний період (неопалювальний сезон). Кому потрібно повторно подати документи і які основі аспекти призначення державної допомоги – пояснили у міському департаменті соцзахисту.

Повторно із заявою та декларацією про доходи потрібно звернутися тим, чиї справи розглядала Комісія, орендарям житла та внутрішньо переміщеним особам, домогосподарствам, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни у складі сім’ї.

Повторно з документами необхідно буде звернутися також сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, та сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.

«Літню» субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року.

Як зауважують у Мінсоцполітики, важливо, щоб станом на травень не було простроченої понад місяць заборгованості за спожиту в березні електроенергію. Борги за квітневу комуналку не братимуться до уваги при перепризначенні субсидії у травні.

Тим, у кого будуть борги, після їх погашення або укладення договору реструктуризації потрібно буде звернутися із заявою та декларацією про доходи в підрозділ з питань соціального захисту населення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: