Пам’ятнику конотопському трамваю – 21 рік!
Місто | 21:39, 1.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Одна із найвпізнаваніших локацій Конотопа з’явилася у нашому місті 1 червня 2004 року. Відкриття пам’ятника приурочили до 55-річчя міського трамваю, інформує КП «Конотопське транспортне управління».
Увічнений справжній вагон моделі 71-605 (КТМ-5М3 ). Він встановлений на рейках та піднятий на земельний постамент.
Цей вагончик працював під номером 101. Трамваї такої моделі курсували містом, починаючи з 1972 року.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram