Пам’ятнику конотопському трамваю – 21 рік!

Місто | 21:39, 1.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Одна із найвпізнаваніших локацій Конотопа з’явилася у нашому місті 1 червня 2004 року. Відкриття пам’ятника приурочили до 55-річчя міського трамваю, інформує КП «Конотопське транспортне управління».

Увічнений справжній вагон моделі 71-605 (КТМ-5М3 ). Він встановлений на рейках та піднятий на земельний постамент.

Цей вагончик працював під номером 101. Трамваї такої моделі курсували містом, починаючи з 1972 року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: