П’ять багатодітних родин Конотопської громади отримали насіння та добриво в рамках програми “Городина для великої родини”

Допомога | 11:30, 4.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

З 11 квітня,  у рамках кампанії «Сади перемоги», розпочалася програма “Городина для великої родини” для дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, сімей опікунів, піклувальників та патронатних вихователів, в яких виховується троє і більше дітей, включаючи рідних. “Городина для великої родини” – це можливість безкоштовно отримати насіннєві набори овочевих культур.

5 багатодітних родин Конотопської громади, в яких на вихованні перебуває 16 дітей-сиріт, відгукнулися на цю ініціативу та вже отримали набори насіння та добриво для рослин.

Нагадаємо, що в Україні в кінці березня 2022 року стартувала всеукраїнська кампанія “Сади Перемоги”, що ініційована  Міністерством аграрної політики та Міністерством розвитку громад, з метою ефективного використання кожного клаптику землі, на якому можна виростити врожай, що допоможе знизити ризик гострої продовольчої кризи внаслідок агресії рф.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: