Ноутбуки під ялинку

Освіта, Розвиток | 10:22, 24.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Конотопська громада отримала 62 ноутбуки в рамках реалізації проєкту «Ноутбук кожному вчителю».

23 грудня перша заступниця міського голови Людмила ІГНАТЕНКО вручила директорам конотопських шкіл ноутбуки для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Комп’ютерну техніку для вчителів придбано за підтримки міського голови Артема СЕМЕНІХІНА, депутатів Конотопської міської ради та на умовах співфінансування – за рахунок коштів державного (субвенція у розмірі 785 тис.грн) та місцевого бюджетів (336 тис.грн). Слід зазначити,що виділити кошти на закупівлю ноутбуків для конотопських шкіл вдалося завдяки спільним зусиллям не байдужих до потреб освітян народних депутатів:Тетяни СКРИПКИ та Михайла АНАНЧЕНКА, а також депутата Сумської обласної ради Олександра СЛЮСАРЯ.
Усі ноутбуки – сучасні, з камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до Інтернету. Це сприяє підвищенню якості дистанційного навчання та інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання.
Проєкт «Ноутбук кожному вчителю» започаткований Міністерством освіти і науки України та Міністерством цифрової трансформації на умовах співфінансування.
20 грудня 2021 року в Сумську область доставлено 1 524 ноутбуки для 45 територіальних громад (у Конотопський район – 284 ноутбуки, Охтирський – 227, Роменський – 159, Сумський – 571, Шосткинський – 215).
Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)
Возможно, это изображение (в помещении)
Возможно, это изображение (10 человек, люди стоят, люди сидят и в помещении)
Джерело: сторінка Конотопської міської ради у мережі Фейсбук

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: