Організація осіб з інвалідністю Конотопського району відсвяткувала 10-річний ювілей

Суспільство | 13:02, 22.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

10-річний ювілей громадської організації «Організація осіб з інвалідністю Конотопського району» та Міжнародний День людей з інвалідністю відзначили годиною спілкування «Ми разом».

Про це повідомляє Коотопська РДА.

Серед учасників – представники влади і громадськості: представники структурних підрозділів РДА, що опікуються соціальними питаннями, на чолі з першим заступником голови РДА Андрієм САХНОМ, очільники ГО «Організація осіб з інвалідністю Конотопського району», Конотопської міської первинної організації Українського товариства сліпих, Конотопської територіальної організації УТОГ, Конотопської громадської організації ветеранів війни та праці, особи з інвалідністю, батьки дітей з інвалідністю.

У ході спілкування присутні обговорили питання соціального захисту осіб з інвалідністю, а саме – медичне, працевлаштування, санаторно – курортне лікування, автоперевезення та інші.

Десять років тому назад, 21 листопада, була створена ГО «Організація осіб з інвалідністю Конотопського району», яку заснувала і очолює Любов РЯБУХА.

Молода організація, їй лише 10 років, але вона згуртувала людей з особливими потребами і разом – вони сила.

Вони долають проблеми і відстоюють права, шукають діалог з державою, аби були створені гідні умови для життя та інтеграції у суспільство. Найщиріші слова вдячності прозвучали на адресу Любові РЯБУХИ із побажанням залишатися і на далі чуйною, доброзичливою людиною.

За активну громадську позицію почесною грамотою голови районної державної адміністрації та голови районної ради було відзначено голову громадської організації «Організація осіб з інвалідністю Конотопського району, члена громадської ради при Конотопській райдержадміністрації Любов РЯБУХУ, голову Конотопської міської первинної організації Українського товариства сліпих Євгена СОКОЛА, за активну участь у житті району – особу з інвалідністю 1 групи з дитинства, жительку села В.Самбір Ірину ЗАГОРНУ, за активну участь у художній самодіяльності – особу з інвалідністю 2 групи по зору загального захворювання, жителя села Сім’янівка Володимира ЛОБОДУ.

Корисним і потрібним назвав цей захід Андрій САХНО, адже інвалідність — це соціальне явище, а не захворювання чи вирок.

Як доводить практика, люди з особливими потребами можуть бути і стають повноцінними членами суспільства, які надихають своїм прикладом багатьох, зокрема й абсолютно здорових людей.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: