Онлайн-курси QA Automation – перший крок до кар’єри інженера з автоматизації тестування

Суспільство | 12:20, 21.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні IT-фахівці – одні із найзатребуваніших та високооплачуваних у світі. Програмування обирають і в якості основної професії, і як додатковий заробіток. Онлайн-працевлаштування – це зручно, оскільки працювати можна, не виходячи з дому, або, навпаки, під час подорожей, головне, щоб поруч був комп’ютер чи інший зручний ґаджет. При цьому є можливість трудитися не лише на благо своєї країни, а й співпрацювати з іноземними компаніями чи холдінгами, фізично знаходячись в будь-якому місці земної кулі. За результатами опитувань, біля 80% IT-фахівців не відчули змін у роботі під час карантину, пов’язаного з коронавірусом, і навіть з початком війни, тоді як спеціалісти інших професій не могли працювати чи залишилися без роботи.

Хто такі інженери з автоматизації тестування?

Серед безлічі IT-професій кожен може обрати ту, яка підходить і подобається найбільше.

За даними дослідників, серед роботодавців постійно зростає попит на таких фахівців, як інженери з автоматизації тестування – QA Automation.

До речі, спеціалісти з Automation QA в Україні нині заробляють в середньому близько $3000. І їхні заробітні плати постійно зростають.

Саме ці фахівці тестують додатки, програмне забезпечення. Щоб програмний продукт був якісним, розробляють стратегію тестування, за допомогою програмних засобів пишуть коди та автотести для перевірки тих ділянок, які не можливо перевірити вручну, виявляють проблемні моменти для їх усунення.

Як стати QA Automation engineer?

Звісно, отримати відповідну спеціальність можна у вузах. Але здобути навички автоматизації тестування, навчитися автоматизувати тестування, використовуючи мову Java, будувати алгоритми програми, працювати зі змінними допоможуть і Онлайн-курси QA Automation від ITEA (Міжнародний освітній проект, який готує фахівців-практиків IТ сфери).

Курс рівня Junior (для початківців) передбачає 15 занять протягом двох місяців, тобто 2-3 рази на тиждень. Заняття тривають з 19:00 до 22:00.

Навчатися QA Automation рівня профі зможуть ті, хто вже знайомий з основами програмування та мануального тестування ПЗ. Курс також передбачає 15 занять, тривалістю 3 години, 2-3 рази на тиждень.

Курс QA Automation рівня Senior потребує від 4 років досвіду. Тобто за допомогою курсів ITEA можна професійно зростати і вдосконалюватися. Адже QA Automation engineer – сфера, що потребує постійних комунікацій та вдосконалення знань, адже програмні продукти теж постійно осучаснюються.

Зручно, що для занять треба долучитися онлайн до аудиторії, можна бачити лектора, інших курсантів, задавати питання й отримувати відповіді. Навчання також передбачає індивідуальну роботу з ментором, перевірку отриманих знань: тести та домашні завдання. А на завершення – підготовка та захист курсового проєкту і отримання відповідного сертифікату про навчання..

Що дають курси QA Automation?

Це не лише необхідні вміння й навички автоматизації тестування, підвищення рівня професійної майстерності. Навчання QA Automation в ITEA дає можливість розвиватися в IT-сфері і кар’єрно зростати.

Крім того, Міжнародний освітній проєкт ITEA допомагає з працевлаштуванням.

Ви долучитесь до спільноти більш як 16 тисяч випускників ITEA і матимете доступ до матеріалів занять (протягом року вони зберігаються в особистому кабінеті).

На офіційному сайті ITEA можна забронювати місце на курс, отримати безкоштовні консультації фахівців, а також ознайомитися чи обрати інший курс IT-сфери.

Підписуйтесь на нас у Telegram