Олександр Будник: Розвиток дзюдо в Сумах продовжується

Спорт | 21:43, 9.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

«Суми стали центром розвитку дзюдо в Україні. Це доводить те, що саме у нас проводять чемпіонати такого рівня», — заявив віце-президент обласної федерації дзюдо, голова фракції «Відродження» в облраді Олександр Будник, виступаючи на відкритті чемпіонату України з дзюдо серед чоловіків та жінок.

Проходили змагання з 5 по 7 жовтня у легкоатлетичному манежі СумДУ. Цього року їхню престижність вкотре довела географія та кількість учасників: до Сум приїхало майже 300 спортсменів з усіх куточків України.

Нижче першого розряду, тобто синього поясу, дзюдоїсти до змагань не допускалися. Практично всі — з коричневими або чорними поясами.

За словами Олександра Будника, розвиток цього виду спорту в Сумах продовжується. Зокрема, у найближчому майбутньому будуть поліпшені умови для тренувань юних дзюдоїстів.

У відповідь на запит Олександра Будника депутати виділили 200 тисяч гривень на капремонт зали дзюдо КДЮСШ «Динамо» (по вул. Римського-Корсакова, 5).

Крім того, ще 140 тисяч гривень буде виділено з депутатських коштів партійців — Олександра Будника, В’ячеслава Бершова та Юрія Чмиря.

Нагадаємо, минулого року це приміщення для боротьби дзюдо вже було оновлене ініціативами депутатів «Відродження».

Тоді на ремонтні роботи в залі було виділено 95 тисяч грн з депутатських коштів. За них вдалося замінити аварійну підлогу та провести «косметику». Крім того, були закуплені нові тренажери.

Тепер мета — оновити вікна, утеплити фасад, відремонтувати стіни.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: