Оголошено переможців відкритого відео-конкурсу “Відомі Конотопці”

Знай наших!, Конкурс | 16:57, 7.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі вперше, за ініціативи відділу КМР у справах молоді та спорту, відбувся конкурс відеоробіт «Відомі Конотопці» інформує Конотопська міська рада.

Визначення переможців відбувалось у два етапи: онлайн-голосування (з 24 по  30 жовтня) та експертне оцінювання членами журі. Нагадаємо, переможців визначали у 2-х категоріях: від 12 до 18 років та від 18 років і старше.

Загальна оцінка встановлювалась шляхом додавання балів: оцінок журі та балів за глядацьке голосування. Отже переможцями конкурсу стали:

 у категорії 12-18 років:

І місце – Дар’я БЕЗКРОВНА, учениця 9 класу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 з відеороботою «Олександр Лазаревський – невтомний дослідник української старовини»;

ІІ місце – Мирослава СИЗОН, учениця 8-Б класу Конотопської загальноосвітньої школи №7 імені Григорія Гуляницького з відеороботою про журналіста та радіо – та телеведучого Олександра Ковальова

ІІІ місце – Вікторія ШАПКА, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11 Ніжинської міської ради Чернігівської області, 7 клас. Анастасія Бібік, Конотопська гімназія Конотопської міської ради Сумської області, 7 клас, з роботою «Ніжинський полковник Григорій Гуляницький – герой Конотопа».

у категорії від 18 років:

І місце – Наталія НІКАШКІНА, педагог-організатор Конотопської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів №2 Конотопської міської ради Сумської області та учасники освітнього процесу СШ №2 з роботою «Микола Матвійчук: творчість для добра й любові»;

ІІ місце – Дар’я ВАНДОЛЯК, Конотопська Станція юних туристів, з роботою «Туристські стежки Валерія Малявчика»;

ІІІ місце – Дарина КОВАЛЬ, Конотопська Станція юних туристів «Подвижник конотопського краєзнавства» (Іван Лисий).

 Приз глядацьких симпатій отримає:

  • У категорії 12-18 років: Дар’я БЕЗКРОВНА, учениця 9 класу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10.
  • У категорії від 18 років: гурт «Kolo_dvoh» Конотопського міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» (керівник – Денис Поліщук)

Організатори заходу впевнені, що цей конкурс стане для нашого міста традиційним.

 

Підписуйтесь на нас у Telegram