Обрано голову «Асоціації футболу Конотопського району»

Спорт, Суспільство | 13:26, 12.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

10 березня на базі ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» відбулася установча конференція з питання створення Громадської спілки «Асоціяція футболу Конотопського району».

На конференції були присутні голова Громадської спілки «Асоціяція футболу Сумської області» Андрій Прохорович, депутат Сумської обласної ради восьмого скликання Євген Южаков, голова Конотопської районної ради Віктор Бик, голови територіальнх громад Конотопського району, голови районних Федерацій футболу та громадські діячі.

На засіданні розглядалися два основні питання, а саме: створення Громадської спілки «Асоціяції футболу Конотопського району» та вибори голови цієї Асоціації. За поданням Асоціації футболу Сумської області одноголосним рішенням членів конференції головою  було обрано нашого земляка, кролевчанина – Ігоря Жилу, якого щиро вітали Кролевецький міський голова Віктор Лехман та все шановане товариство. В свою чергу новообраний голова подякував всім за високу довіру та висловив своє бачення подальшого розвитку футболу Конотопського району.

Як пояснили в обласній Асоціації футболу у зв’язку з проведенням реформи децентралізації та укрупнення районів Сумської області виникла необхідність привести документацію до вимог чинного законодавства – створення Громадських спілок Асоціацій футболу на теренах Сумщини (п’ять районів – п’ять Асоціацій). Асоціації утворюються шляхом об’єднання Федерацій колишніх районів та об’єднаних териториальних громад. До Громадської спілки «Асоціяція футболу Конотопського району» увійшли Федерації  футболу Кролевця, Путивля, Бурині та Конотопу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: