Обмеження водопостачання чи подача води згідно затвердженого графіку: Конотопський Водоканал може змінити режим роботи

Споживач | 09:30, 29.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Станом на 28 червня відсоток збору платежів за надані послуги КП ВУВКГ складає всього 70%, повідомляють на підприємстві.

«Це катастрофічно мало, споживачами  не доплачено практично ПІВТОРА МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ, а до кінця місяця залишилось всього декілька днів. За таких обставин критично постає питання щодо можливості забезпечення стабільної роботи комунального підприємства в наступному періоді, можливості оплати підприємством власних зобов’язань перед постачальниками необхідних для виробництві товарів, робіт та  послуг, оплати податків, електроенергії, і, безумовно,  заробітньої плати своїм робітникам», – констатують у Водоканалі м. Конотоп.

Якщо ситуація не стабілізується підприємство піде  на “непопулярні” кроки. Зокрема мова йде про обмеження водопостачання чи подачу води згідно затвердженого графіку.

«ПЕРЕКОНЛИВО ПРОСИМО ВАС АКТИВІЗУВАТИСЬ, ВІДНАЙТИ все ж таки РЕСУРСИ та ПРОПЛАТИТИ ВОДОКАНАЛУ за спожиті послуги до кінця місяця. Дуже розраховуємо на ВАШУ підтримку», – закликають у Водоканалі.

Підписуйтесь на нас у Telegram