Обговорили розбудову системи територіальної оборони на Конотопщині

 Поділитися

Поділитися в

Очільник Конотопського району Людмила ЗЕРНИЧЕНКО під час наради обговорила з командиром батальйону тероборони Конотопського району Володимиром ЗІКРАТИМ та керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації ключові положення ЗУ «Про основи національного спротиву», що вводиться в дію з 1 січня 2022 року
Концептуально документ базується на розбудові потужної територіальної оборони та створенні руху опору, які разом з підготовкою громадян України до захисту держави формують систему національного спротиву.
Ефективна система тероборони, рух опору, дієвий резерв ЗСУ є невід’ємною складовою оборони нашої держави. Важливе місце в організації цивільної складової тероборони відведено виконавчій владі та органам місцевого самоврядування, тому першочергове наше спільне завдання – провести з даного питання належну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян, – наголосила Людмила ЗЕРНИЧЕНКО.
Провідна роль в організації та виконанні завдань територіальної оборони належить Силам територіальної оборони Збройних Сил України. Склад сил і засобів, що залучаються до тероборони, визначає Головнокомандувач ЗСУ.
Закон також відводить чільне місце питанням підготовки громадян України до національного спротиву, основою якої є їх загальновійськова підготовка.
Фінансування та матеріально-технічне забезпечення національного спротиву планується здійснювати за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів, а також з інших не заборонених законодавством України джерел.
Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и военная форма)

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: