NVIDIA GeForce GTX 660 Ti

Без категорії | 17:39, 11.10.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

У серпні цього року американська компанія NVIDIA представила абсолютно нову модель відеокарти, яка отримала назву NVIDIA GeForce GTX 660 Ti. Нова розробка побудована на базі 28-нанометрового GPU з графічною архітектурою Kepler.

 
Відеокарта поєднує в собі високу продуктивність і потужність при дуже доступною ціною. Що стосується технічних характеристик, то модель отримала 2 Гб пам'яті, чіп GK104 c 1344 ядрами і 192-бітний інтерфейс.
 
Окремо варто відзначити нову архітектуру GPU Kepler, яка була створена спеціально для підвищення продуктивності відеокарти при запуску комп'ютерних ігор, що підтримують DirectX 11. Розробникам вдалося домогтися підвищення ефективності мультипроцесорів при меншому енергоспоживанні, що важливо.
 
Також відеокарті NVIDIA GeForce GTX 660 Ti дісталися два нових режиму для згладжування зубчастих кордонів зображення: TXAA і FXAA. Дані технології дозволяють відображати ідеальні плавні лінії без істотного впливу на частоту зміни кадрів. Тепер через спеціальну панель керування NVIDIA можна включати ці режими для всіх сучасних ігор. Крім того, TXAA і FXAA дозволяють добиватися високої чіткості зображення.
 
Ще американські інженери включили підтримку технології NVIDIA 3D Vision, яка дозволяє користувачам підключати до комп'ютера бездротові окуляри і насолоджуватися кристально чітким якістю при перегляді тривимірних цифрових фотографій, а також 3D-фільмів. Однак слід пам'ятати, що для правильної роботи даної технології крім очок знадобиться спеціальний дисплей з підтримкою 3D Vision Ready.
 
Обов'язково потрібно відзначити технологію NVIDIA Surround, що дозволяє підключати до комп'ютера до чотирьох моніторів. В улюблені ігри тепер можна грати на трьох екранах, при цьому поле огляду буде задіяти периферійний зір, що неодмінно скрасить відчуття в літальних і гоночних симуляторах. Таким чином дозвіл екранів буде досягати 5760х1080 пікселів. Якщо додати четвертий монітор, то з його допомогою під час гри можна перевіряти пошту, користуватися чатом і переглядати інтернет-сайти.
 
Можливості відеокарти NVIDIA GeForce GTX 660 Ti здатні задовольнити навіть самих вимогливих геймерів завдяки технологіям SLI і PsysX, які призначені для забезпечення реалістичною і динамічною графіки в іграх. Однак для активного використання цих технологій слід подбати про встановлення додаткової системи охолодження для відеокарти.
 
Часто буває, що при низькій частоті зміни кадрів спостерігається тремтіння зображення, а при дуже високій – своєрідний розрив картинки. Для того щоб таких ситуацій уникнути, відеокарта забезпечена технологією Adaptive V-Sync, яка не дозволить під час гри відволікатися, дивлячись на неправильне відображення кадрів.
 
Відеокарта дає можливість працювати при максимальному DVI-дозволі 2560х1600 пікселів, а максимальна VGA-дозвіл досягає 2048х1536 пікселів. Модель вийшла досить великою: 9,5 х4, 376 дюймів. Максимально допустима температура роботи відеокарти досягає 97 градусів за шкалою Цельсія.
 
Наостанок варто відзначити, що незважаючи на високі технічні характеристики, ціна на NVIDIA GeForce GTX 660 Ti становить близько 300 доларів, що робить карту вельми доступною.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: