Журналістський розкол: як у Конотопі обирали голову спілки

Суспільство | 19:57, 21.09.2016
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні журналісти міста переобирали голову місцевої організації НСЖУ. Збори були відзначені неабиякою емоційністю та напругою.

У своїх думках спілчани розділилися з самого початку зборів. Дилемою став навіть вибір способу голосування: відкрите чи таємне. Дехто з присутніх висловився з приводу того, що на зібранні є журналісти, які не є незалежними, а тому бояться втратити роботу в разі голосування “не за того” кандидата. Тому більшістю голосів було підтримано пропозицію обирати голову Спілки таємно.

IMG_0491

IMG_0492

Кандидатур на посаду голови міської організації Спілки журналістів України було дві: попередній керівник – Тетяна Голобурда, та представник молодого покоління – Емілія Айзенштат.

IMG_0497

Голоси за обидві кандидатури спочатку розділилися навпіл – по 28 за кожного. У виборах брали участь 57 осіб. Один бюлетень  лічильна комісія визнала недійсним, оскільки той був пустим. По суті, це означало лише одне: перевибори. І їх уже майже почали призначати через два тижні. Аж тут почали надходити пропозиції не збиратися знову, а віддати право керування журналістською організацією Тетяні Голобурді, а Емілію Айзенштат зробити її заступником. У залі почався галас. Одні були “за” таку пропозицію, інші говорили про те, що це некоректно по відношенню до іншого кандидата, який має таке ж саме число голосів і до того ж не сказав жодного слова про самовідвід на користь іншого.

Доки точилися дебати, один з присутніх у залі раптом виявив на зворотньому боці недійсного бюлетеню напис з прізвищем Голобурди.  Дебати розгорілися ще палкіше. Зрештою, спілчани таки привітали Тетяну Голобурду з переобранням на посаду. Сама ж очільниця міського осередку НСЖУ висловилася з приводу того, що вона шокована сьогоднішнім розколом журналістської спільности міста і сказала, що тепер знає, як цієї тріщини позбавитись.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: