Жителям Конотопщини пояснили, чому зменшився розмір субсидії

ВАЖЛИВО!, Субсидія | 11:01, 22.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Управління соціального захисту населення Конотопської райдержадміністрації надає роз’яснення

Останнім часом надходить багато звернень від громадян з питанням щодо зменшення розміру субсидії за грудень 2019 року в порівнянні з листопадом 2019 року. Розмір призначеної субсидії протягом періоду її отримання змінюється в залежності від вартості житлово-комунальної послуги.

Так, у листопаді 2019 року ціна на природний газ для побутових споживачів становила 6863,1180грн. за 1 тис.куб.метрів з ПДВ. У грудні 2019 року ціна на природний газ для побутових споживачів становила 6097,6834грн. за 1 тис.куб .метрів з ПДВ, тобто відбулося здешевлення ціни газу і відповідно розмір призначеної субсидії у грудні 2019 року був менший, ніж розмір призначеної субсидії у листопаді 2019 року.

Одночасно нагадуєм жителям району в яких випадках проводиться перерахунок призначеної субсидії без звернень громадян.

Відповідно до пункту 92 Положення про порядок призначення житлової субсидії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. №848(в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019р. № 807 зі змінами) перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення без звернення громадян здійснюється у разі:

  • зміни розміру цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, внесків/платежів об’єднанню на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком;
  • встановлення нового порядку обчислення розміру обов’язкового відсотка платежу громадян за житлово-комунальні послуги, внесків/платежів на оплату витрат на утримання багатоквартирного будинку, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;
  • отримання за запитом уточненої інформації про доходи осіб, які враховуються під час призначення житлової субсидії (крім житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива);
  • зміни соціальної норми житла та соціальних нормативів житлово-комунального обслуговування;
  • зміни виконавця комунальної послуги, управителя багатоквартирного будинку на окремій території (на підставі списків, наданих таким виконавцем, управителем).

В усіх інших випадках (за наявності правових підстав) перерахунок житлової субсидії проводиться за зверненням отримувача субсидії.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: