Жителі Конотопщини можуть задати питання щодо пенсійного забезпечення, не виходячи з дому

Суспільство | 17:20, 10.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду здійснюється комплекс заходів, спрямований на вдосконалення організації роботи щодо підвищення якості обслуговування громадян. Важливим кроком стало надання громадянам можливості звертатись за отриманням послуг за місцем проживання, поза межами територіального управління.

Постановою правління Пенсійного фонду України від 24.02.2017 № 3-1 затверджено перелік послуг, які надаються органами Фонду на робочих місцях, створених в об’єднаних територіальних громадах.

На сьогоднішній день угоди про співпрацю укладені з Бочечківською та Дубов’язівською об’єднаними територіальними громадами, графіки прийому громадян розміщені на сайтах місцевих органів виконавчої влади та в агенських пунктах зазначених територіальних громад.

Технічні можливості надають змогу громадянам спілкуватися з керівництвом головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області через скайп-зв’язок. Чергове онлайн – спілкування мешканців с.Бочечки з начальником головного управління Тетяною ЗЛЕНКО відбулося 15 лютого поточного року.

З метою інформування населення про зміни в пенсійному законодавстві очільницею головного управління 19 лютого проведено виїзний прийом громадян за місцем їх проживання та надано змістовні роз’яснення майже 40 жителям Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади в селах Красне, Сім’янівка та селищі Дубов’язівка.

За отриманням інформації щодо пенсійного забезпечення необхідно звертатись до Конотопського ОУ ПФУ Сумської області:

за адресою м.Конотоп, вул. Депутатська,2 щодня (крім суботи та неділі) з 8.00 до 17.15, в п’ятницю з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00;

за телефоном “гарячої” лінії 6-30-43;

за адресою веб-порталу Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua.

Щовівторка з 15.00 до 16.00 працює скайп-лінія щодо пенсійного забезпечення. Обліковий запис у Skype: Конотопське об’єднане УПФУ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: