Застуда відступає: пороговий рівень захорюваності на ГРВІ та грип знизився

Суспільство | 12:11, 20.12.2016
 Поділитися

Поділитися в

Загальна тенденція до зниження рівня захворюваності на грип та ГРВІ спостерігається по всій Сумській області. Хоча нехтувати убезпеченням себе від інфекції не варто, впевнені фахівці обласного управління здоров’я, адже наразі 10 781 жителів Сумщини все ще хворіють.

«Епідемічний поріг перевищений у Ромнах (18,5%), Конотопі (28,1%), Сумах (32,7%) та 8 районах області: Білопільському, Буринському, Глухівському, Кролевецькому, Липоводолинському, Краснопільському, Путивльському, Тростянецькому», – поінформував очільник управління здоровя Сергій Бутенко.

Рівень захворюваності серед мешканців сільської місцевості нижче порогового рівня на 50,4%. У зв’язку з цим в освітніх закладах Конотопщини з 20 грудня був відновлений навчально-виховний процес.

Як повідомила завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Конотопського міськрайонного відділу ДУ «СОЛЦ МОЗ України» Валентина ГРУЗИНСЬКА, захворюваність  за останній тиждень знизилась  за рахунок  тимчасового призупинення до 19 грудня навчального процесу. Поряд з цим реєстрація захворюваності на ГРВІ та грип серед мешканців сільської місцевості продовжується. Так, за статистичними даними, протягом останнього тижня (з 9 по 15 грудня) зареєстровано 110 випадків захворювань. Серед хворих діти становлять 52 чол. (47,3%), школярі – 23 чол. (20,9% ).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: