Замість зниження тарифів влада пропонує компенсацію витрат за рахунок раніше виділених коштів на пільги та субсидії, – Ігор Молоток

Політика, Тарифи | 13:01, 2.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Народний депутат від Сумщини Ігор Молоток висловив сумніви щодо дієвості провладної постанови, спрямованої на соціальний захист населення, у зв’язку з підвищенням цін на комунальні послуги, а також з рішенням уряду щодо виділення компенсацій на електроопалення. У дописі на своїй сторінці у Фейсбук політик наголошує: постанова тільки рекомендує переглянути діючі норми і не передбачає зниження тарифів та введення річного мораторію на їх підвищення, а от компенсація витрат  здійснюватиметься із тих коштів, які раніше були закладені в бюджетній статті «виплата пільг та субсидій».
В продовження теми тарифів. Пропри те, що наприкінці минулого тижня було ухвалено провладну постанову про заходи, спрямовані на соціальний захист населення, у зв’язку з підвищенням цін на комунальні послуги, вже сьогодні виникають великі сумніви у дієвості допомоги.
Зокрема, компенсація витрат на електроопалення буде здійснюватися з бюджетної статті «виплата пільг та субсидій».
Але, ще формуючи бюджет ми говорили про те, що видатки на цю статтю повинні бути збільшені, і наполягаємо на цьому зараз. Наразі ж виходить, що замість знайти додаткові джерела надходжень, ми урізаємо те, що вже є.
Тому, разом з колегами депутатської групи «За Майбутнє».
Депутатська група “Партія “За майбутнє”.
продовжуємо наполягати на ухваленні Постанови 4609, яка не рекомендує, а скасує необґрунтовано підвищені ціни на енергоносії і запровадить мораторій на їх підвищення.
Також вимагаємо негайного запровадження заходів щодо повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт (№4590)
Крім тарифних проблем досі невирішеними залишаються проблеми ФОПів, які не припиняють акцій протесту.
Щоби допомогти підприємцям, «За Майбутнє» ініціювала законопроект 4663 і вимагає внесення змін до додатка № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо підтримки фізичних осіб-підприємців сфери торгівлі під час пандемії, – йдеться у дописі на сторінці парламентаря у мережі Фейсбук.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: