Заклади освіти Конотопщини перевірили на готовність до нового навчального року + ФОТО

Освіта | 16:28, 21.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Під керівництвом заступника голови Конотопської РДА Тетяни ШЕРУДИЛО, представники районного відділу освіти та відділу контролю за дотриманням санітарного законодавства Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби 19.08.2019 року провели обстеження 5 закладів освіти району, зокрема і на відповідність умов нової української школи.

За рахунок субвенції з державного бюджету, обласних та районних коштів, субвенції сільських рад підготовлені до нового навчального Попівські НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» та «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ», Тулущанський, Вирівський НВК та Заводський ДНЗ «Сонечко» Вирівської сільської ради.

Комісія оглянула приміщення закладів, пришкільні території, харчоблоки, котельні, ознайомилася з навчальними планами роботи тощо. Особлива увага була приділена питанням облаштування перших класів відповідно до вимог «Нової української школи».

20 серпня перевірено та підтверджено готовність до навчального процесу Вязівського, Землянського, Гружчанського, Духанівського та Чорноплатівського НВК.

Як засвідчила Тетяна ШЕРУДИЛО, процес підготовки закладів освіти вселяє впевненість, що з 1 вересня 2019 року діти району почнуть навчання у комфортних умовах, а майбутні першокласники вже мають сучасне комп’ютерне та дидактичне забезпечення для організації змістовного освітнього процесу.

Процес перевірки триває, на черзі Соснівський ОК, Шаповалівська і Малосамбірська філії Соснівського ОК, Великосамбірський, Кошарівський, Юрівський та Шевченківський НВК.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: